Україна та Пакистан підписали Угоду про створення Спільної українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва
Опубліковано 13 серпня 2012 року о 12:17

25 липня 2012 року заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Володимир Бандуров та Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні Ахмад Наваз Салім Мел підписали Угоду про створення Спільної українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва.

У рамках підписання відбулася двостороння зустріч, у ході якої сторони обговорили актуальні питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва та можливі перспективні напрями співпраці, що сприятимуть зміцненню дружніх і взаємовигідних відносин між країнами та збільшенню притоку інвестицій в Україну.

Зокрема, Володимир Бандуров відзначив позитивні зрушення і налагодження конструктивного співробітництва між державами та наголосив, що Україна завжди була та залишатиметься відкритим, прогнозованим та надійним партнером для Ісламської Республіки Пакистан і готова розглядати пропозиції, програми та проекти пакистанської сторони, що сприятимуть поглибленню двостороннього співробітництва.

Сторони відзначили, що переговори між Україною та Пакистаном вийшли на новий, значно якісніший рівень. Зокрема, відзначалося, що для спільної реалізації важливих для розвитку економік двох країн проектів, крім активізації діалогу на міжурядовому рівні, велике значення має встановлення постійного діалогу та прямих контактів між підприємцями обох країн. За словами Володимира Бандурова, необхідно дати імпульс бізнесу і показати, що сьогодні є стратегічне зацікавлення в співробітництві між країнами. У цьому контексті він відзначив, що у травні поточного року українська делегація відвідала Республіку Пакистан, а також цього року створено українсько-пакистанську бізнес-раду, призначено Почесного консула України в Пакистані.

Надзвичайний та Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні Ахмад Навазом Салім Мелом, висловивши задоволення поглибленням двосторонніх відносин, назвав сьогоднішню зустріч наріжним каменем у розвитку двосторонніх відносин. Він також запросив українську делегацію та представників бізнесових кіл відвідати найбільшу виставку, що представляє експортний потенціал Пакистану, яка відбудеться у жовтні поточного року.

Українаготова до двостороннього діалогу щодо активізації торговельно-економічного співробітництва з Пакистаном в різних галузях економіки, - сказав заступник Міністра. Зокрема, в галузі залізничного транспорту, в енергетичній та аграрній сфері, хімічній промисловості. У вугільній галузі є великі перспективи співпраці з пакистанськими установами в напрямі проведення проектно-пошукових робіт.

Також сторони відзначили значний потенціал співробітництва двох країн у галузі космосу.

«Ми відкриті до розширення і поглиблення двосторонніх стосунків», - наголосив Володимир Бандуров. Одним із ключових інструментів розвитку торговельно-економічного співробітництва між двома державами, стане Спільна українсько-пакистанська комісія з питань економічного співробітництва, Угоду про створення якої було підписано наприкінці зустрічі.

Сторони висловили сподівання, що створення та перше засідання Спільної українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва надасть потужний імпульс розвитку двостороннього економічного співробітництва між державами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux