Реєстрація компаній, відкриття представництв іноземних компаній в Пакистані
Опубліковано 06 липня 2023 року о 09:57

Основні етапи процедури реєстрації іноземною компанією юридичної особи

Реєстрацію компаній здійснює  Комісія з цінних паперів та бірж Пакистану ( The Securities and Exchange Commission of Pakistan, SECP). Як іноземні, так і місцеві компанії починають реєстрацію з надання назви компанії та сплати необхідних реєстраційних внесків до SECP. Потім компанії надають документацію щодо пропонованого бізнесу, включаючи інформацію про корпоративні офіси, місцезнаходження штаб-квартири компанії та копію статуту. Компанії повинні подати заявку на отримання національних податкових номерів у Федеральному комітеті доходів (FBR), щоб полегшити сплату податків на прибуток та на продаж. Промислові чи комерційні установи з п’ятьма або більше працівниками повинні зареєструватися в Пакистанському Федеральному інституті виплат по старості ( Old-Age Benefits Institution, EOBI) для цілей соціального забезпечення. Залежно від місцезнаходження може знадобитися реєстрація в урядах провінцій.

Веб-сайт SECP пропонує віртуальний єдиний магазин  (the Virtual One Stop Shop (OSS)), де компанії можуть одночасно реєструватися в SECP, FBR та EOBI. OSS також доступний для іноземних інвесторів.


Основні етапи

1. Отримати PIN-код для реєстрації компанії

Агентство: Комісія з цінних паперів та бірж Пакистану (SECP)

Час: менше одного дня (онлайн-процедура)

Вартість: PKR 100


2. Зарезервувати назву, зареєструвати компанію, сплатити реєстраційний збір, отримати національний податковий номер (NTN) та зареєструватись у Департаменті акцизів та оподаткування округу (Професійний податок), SESSI, EOBI та Департаменті праці в Карачі на SECP e- портал

Агентство: Комісія з цінних паперів та бірж Пакистану (SECP)

Час: 1 тиждень

Вартість: Плата за бронювання назви  (PKR 200) + Плата за реєстрацію (PKR 400) + Плата за реєстрацію (для подання через Інтернет: 1000 PKR для капіталу нижче 100 000 PKR; додаткові 500 PKR за кожні 100 000 PKR капіталу або його частини, вище 100 000 PKR і вище до 10 000 000 PKR) + Плата за реєстрацію в Департаменті праці (PKR 1000).


3. Відкрити банківський рахунок для податкової реєстрації

Агентство: Банк

Час: 1 день

Вартість: безкоштовно

Після реєстрації акціонери повинні внести на банківський рахунок компанії  суму, що дорівнює  вартості придбаних акцій  (депозит).


4. Подати заявку на реєстраційний номер платника податку на продаж (Sales Tax Registration Number, STRN) у центрі спрощення оподаткування Регіональної податкової служби ( Regional Tax Office, RTO) Федерального бюро доходів (FBR) у Карачі.

Агентство: Центр спрощення оподаткування Регіональної податкової служби (RTO)  Федерального бюро доходів (FBR) у Карачі

Час: 1 тиждень

Вартість: безкоштовно

Див: https://invest.gov.pk/starting-business 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux